داروخانه دکتر خسروی
این وب سایت در حال حاضر در نسخه آزمایشی فعال می باشد.قبل از خرید جهت تایید موجودی تماس بگیرید 09100360012تایید آنلاین نسخه در سایت فعال می باشد.
بیماری‌ها و داروها1402-05-16T21:12:17+03:30

ما از طریق مشاوره آنلاین داروخانه دکتر خسروی تلاش می‌کنیم با معرفی بیماری‌ها و ناخوشی‌های شایع و بیان علت، علائم و روش‌های ‏درمان آنها سطح آگاهی عمومی در جامعه را افزایش دهیمناخوشی‌های جزئی (Minor ailments) فراوانی وجود دارد که درمان ‏آنها از دیدگاه طب سنتی و با کمک داروهای گیاهی ساده امکان‌پذیر است ولی به دلیل نبود آگاهی کافی از این نوع درمان، بسیاری از ‏بیماران دچار مشکلات و هزینه‌های گزاف می‌شوند.

در این بخش ابتدا بیماری‌ها‌ و ناخوشی‌های قابل درمان با داروهای گیاهی در ۱7 گروه اصلی (اختلالات ‏تنفسی، اختلالات جسمانی و حرکتی، اختلالات جنسی، اختلالات سیستم ایمنی، اختلالات قلب و عروق، ‏اختلالات کلیه و مجاری ادراری، اختلالات گوارشی، بهبود بینایی چشم، اختلالات مغز و اعصاب، بیماری‌های ‏پوست، مو و ناخن، بیماری‌های دهان و دندان، چاقی و لاغری، بیماری دیابت، زنان و زایمان، سرطان، کم ‏خونی، موم گوش و اعتیاد به سیگار) مطرح و سپس داروهای گیاهی موجود در بازار ایران برای درمان یا رفع علائم آن بیماری معرفی ‏می‌شوند. 

همچنین گاهی افراد در دوره‌هایی از زندگی مانند دوران بارداری، شیردهی، کودکی، نوجوانی و سالمندی نیاز بیشتری به ویتامین‌ها و عناصر غذایی ضروری دارند که از طریق خوردن غذا تامین نمی‌شود. در این مواقع مکمل غذایی مناسب‌ترین راهکار برای تامین این مواد است. علاوه بر این معمولا بدن در شرایط ابتلا به بیماری به شدت آسیب‌پذیر می‌شود و در برخی موارد، مصرف ‏داروها به تنهایی برای بهبودی کافی نیست و نیاز به مصرف مکمل‌های غذایی برای بهبودی سریع‌تر و جلوگیری ‏از تحلیل بدن است. 

ما در داروخانه دکتر خسروی تلاش می‌کنیم ضمن ارائه اطلاعات کافی در مورد انواع فرآورده‌های طبیعی و مکمل‌های غذایی موجود در کشور، با مقایسه علمی محصولات با ادعاهای مشابه، به شما کمک ‌کنیم تا یک خرید آگاهانه داشته باشید. به یاد داشته باشید تشخیص هر بیماری فقط با معاینه توسط پزشک و سپس تجویز داروی مناسب امکان‌پذیر است. لذا در صورت ادامه علائم هر بیماری یا ناخوشی، حتما به مطب پزشک مراجعه کنید.

بیماری‌ها و ناخوشی‌ها1401-10-05T19:26:38+03:30

به دلیل اینکه بیوسنتز کلسترول در کبد شب ها انجام می شود، لذا بهتر است تک دوز داروهای Pravastatin, Simvastatin, Lovastatin در هنگام غروب مورد استفاده قرار گیرد. البته آتورواستاتین از بین داروهای استاتین از این نظر یک استثنا است.

ثبت نظرات، تجربیات و سوالات شما به سایر خوانندگان کمک بسیاری خواهد کرد.

Title

Go to Top